Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #309315

Taksojuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Taksoteenuse osutamine, klientide kiire ning eeskujuliku teenindusega sihtpunkti sõidutamine.

Ootused kandidaadile

Töökus, ausus, kohusetundlikkus ning tulemusele orienteeritus
* Vähemalt 3-aastane autojuhtimise kogemus, korrektne käitumine liikluses
* Väga hea linna tundmine, mis tagab klientide kiire ja turvalise sihtpunkti sõidutamise
* Oskus ja soov olla meeldiv teenindaja ja pakkuda kliendile parimat teenust
* Riigikeele valdamine

Ettevõte pakub

Saksa Takso - pakub kolme lepingulist koostöövormi:
1. FIE-na Saksa Takso poolt renditud autol.
2. FIE-na oma autoga frantsiisilepingu alusel.
3.Töölepingu alusel palgalise taksojuhina.
Võimalust läbida taksojuhi koolitus ja saada kutsetunnistus(töötaja hüvitab ettevõttele koolituse maksumuse 3 kuu jooksu)
Garanteeritud brutotöötasu kuus alates 400 eurot, pluss lisatasu korraliku töö eest.
Kesklinnas asuvat taksoparki ja tasuta parkimisvõimalust isiklikule autole.
4.Lisaks kõikidele töötajatele soodsaid võimalusi hooldada ja remontida oma autot meie services

Tööpakkumise number
#309315

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
21. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
28. mai 2013

Saksa Takso on kvaliteedimärk taksoteenuse turul. Nüüdseks oleme tegutsenud viis aastat. Meie eesmärk on pakkuda mugavaid ja kliendi vajadustele sobivaid lahendusi. Ettevõttena väärtustame ennekõike usaldusväärsust, täpsust ja kliendikesksust

Vaata rohkem

Taksojuht