Värsked tööpakkumised

Taksojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 375549

Tööpakkumise number

375549

Töö kirjeldus

  • taksoteenuste osutamine
  • klientide kiire ja ohutu sihtpunkti sõidutamine
  • klientide eeskujulik teenindamine

Nõudmised kandidaadile

  • kehtiv taksotegevusluba
  • kehtiv taksojuhi kutsetunnistus
  • oskus ja soov olla meeldiv teenindaja ja pakkuda kliendile parimat teenust
  • riigikeele valdamine ja oskus suhelda vene keeles

  • töötamist uute, kaasaegsete ja ökonoomsete ( CNG ) autodega
  • tuge töövahendi soetamiseks ( autod 2011.a. - 2015.a. )

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
6. mai 2015
Kuulutus sisestati:
6. aprill 2015

OÜ GoTaksopark on üks suuremaid taksoettevõtteid Tartus. Pakume teenust uute ja mugavate autodega Meie autopargis ei ole ükski auto vanem kui 7.a. Üle 30 auto v.a. on 2011 või nooremad.
Pakume oma juhtidele võimalust uue auto soetamiseks.
Alates 2015.a. juunist alustame teenuse pakkumisega Pärnus.