Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #321654

"Taksodispetšer"

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide telefonikõnede vastuvõtmine, tellimuste kiire ja selge edastamine täitmiseks, klientidele parima lahenduse pakkumine.Klientide oskuslik kuulamine, nende probleemide operatiivne ja viisakas lahendamine.

Ootused kandidaadile

* Sõbralikkus, kohusetundlikkus ja töökus
* Oskus ja soov erinevate inimestega suhelda,nende probleemidele lahendusi pakkuda
* Valmidus ja oskus teenindada kliente telefoni teel
* Oskus ja soov olla meeldiv teenindaja ja pakkuda kliendile parimat teenust
* Riigikeele valdamine ja oskus suhelda vene ja inglise keeles
* Valmidus töötada vahetustega, s.h. ka öised vahetused
* Soovitavalt varasem telefoniteenindaja kogemus

Ettevõte pakub

* Tööks vajalikku väljaõpet ettevõtte sees
* Töötajasõbralikke töötingimusi ja kaasaegset töökeskkonda
* Garanteeritud brutotöötasu kuus 705 eurot
* Tasuta parkimisvõimalust isiklikule autole
* Soodsaid sportimisvõimalusi

Lisainfo

Tööaeg on vahetustega, nii päevased kui öised vahetused on 12 tunnised

Tööpakkumise number
#321654

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 705 €/kuus
Kuulutus aegub:
15. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2013

AS Tallink Takso alustas taksoteenuse osutamist 2008.aastal. Meie eesmärgiks on aidata klientidel aega võita ning nad kiiresti ja meeldivalt sihtpunkti sõidutada.

Vaata rohkem