Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #675839

Taksaator

3
CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu põhiülesanneteks on metsamajanduskavade koostamine, metsa inventeerimine ja hindamine ning metsateatiste esitamine.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on erialane haridus ja/või töökogemus, tunned metsanduslikke infosüsteeme ja tarkvaralahendusi, oled töökas ja kohusetundlik. Oskad oma tööd ja tööaega planeerida ning oled oma tegevustes iseseisev.

Kasuks tuleb taksaatori litsentsi olemasolu ning kogemus metsa hindamisel ja metsamajanduskavade koostamisel.

Pakume Sulle huvitavat tööd, korralikke töövahendeid, konkurentsivõimelist töötasu ja sporditoetust.

Lisainfo: Taavi Palo, juhataja, tel 5865 0856

Tööpakkumise number
#675839

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. november 2020
Kuulutus sisestati:
11. november 2020

Lemeks Grupp on edukalt tegutsenud 27 aastat ja arenenud selle aja jooksul üheks suuremaks puidu- ja metsatööstuskontserniks Eestis. Lemeks Gruppi kuulub üle 30 tütar- ja sidusettevõtte, mis annavad tööd pea 1000 inimesele.

Meie missiooniks on anda Eesti puidule lisandväärtus kohapeal, osaledes puidu väärindamise ahelas metsa kasvatamisest lõpptarbija tooteni. Oma tegevuses peame oluliseks vastutustundlikkust ja keskkonnasõbralikkust. Oleme innovaatilised, väärtustame traditsioone ning väärikat ajalugu.

Kaubamärgi Lemeks Mets alla on koondunud seitse metsamaterjali varumisega tegelevat Lemeks Grupi tütarettevõtet koos sadamates asuvate puiduterminalidega.

Vaata rohkem

Taksaator