Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #696294

TAINATEGIJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Leibur ootab oma meeskonnaga liituma

TAINATEGIJAT

kelle peamisteks ülesanneteks on vastavalt tootmisplaanile ja retseptidele kvaliteetse taina valmistamine.

Pakume omalt poolt:

  • väljaõpet ja täiendkoolitusi
  • stabiilset sissetulekut ja boonust
  • ettevõttesiseseid arenguvõimalusi
  • perega seotud toetusi
  • tasustatud lisapuhkust, sporditoetust ja teisi ettevõttesiseseid soodustusi.

Töö toimub päevaste ja öiste vahetustega graafiku alusel E-P.

Ootused kandidaadile

Oled suurepärane kandidaat, kui:

  • Suhtud oma tööülesannetesse kohusetundlikult ning oled kiire ja täpne
  • Sul on hea füüsiline vastupidavus ja arusaam tootmise tehnilistest protsessidest
  • Oskad eesti- ja venekeelt suhtlustasandil
  • Omad varasemat töökogemust toiduainetetööstuses

Tööpakkumise number
#696294

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. mai 2021
Kuulutus sisestati:
13. aprill 2021

Leibur on Eesti armastatum ja vanim leivaküpsetaja. Valmistame pagaritooteid juba 258 aastat, mis teeb meist vanima pagaritööstuse Eestis. Peame oma auasjaks kohaliku leivakultuuri edasikandmist. Leibur kuulub suurde rahvusvahelisse kontserni Lantmännen Unibake, mis on osa Rootsi põllumajandusühistust Lantmännen. Meie juured on sügaval Eestis, kuid Lantmännen Unibake-i kaudu oleme Euroopa juhtivate pagaritööstuste hulgas, mis tegutsevad 24-s riigis. See annab meile võimaluse olla pagaritööstuse suunanäitaja nii Eestis kui ka välismaal.

Vaata rohkem

TAINATEGIJA