Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61195

Taimse materjali büroo peaspetsialist sööda valdkonnas

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põllumajandusministeeriumi taimetervise osakond otsib oma meeskonda taimse materjali büroo peaspetsialisti.

Ametikoha põhiülesanneteks on:
- sööda tootmise, kvaliteedi ja ohutuse analüüsimine,
- valdkonna arenguks vajalike abinõude väljatöötamine,
- sööda tootmist, turustamist ja kasutamist puudutavate õigusaktide väljatöötamine ja kehtivate õigusaktide ajakohastamine,
- Euroopa Liidu otsustusprotsessis osalemine,
- koostöö tegemine asutuste ja ettevõtetega nimetatud valdkonnas.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
- vanust vähemalt 21 aastat,
- kõrgharidust, soovitavalt põllumajanduse, loodusteaduse või keemia alast,
- teadmisi Euroopa Liidu institutsioonidest,
- eesti keele oskust kõrgtasemel,
- ühe võõrkeele (soovitavalt inglise või prantsuse keele) oskust kõrgtasemel,
- head arvutikasutamise oskust,
- head eneseväljendus- ja suhtlemisoskust,
- kohusetunnet, korrektsust, täpsust, järjekindlust.

Kandideerimisel tuleb kasuks töökogemus avalikus teenistuses.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- huvitavat ja mitmekesist ennastarendavat tööd,
- enesearendamise võimalusi,
- kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda,
- sõbralikku kollektiivi,
- avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi.

Ametipalga alampiir on 5820 krooni.

Lisainfo

Avaldus ja CV esitada Põllumajandusministeeriumi personalibüroole aadressil Lai 39/41, 15056 Tallinn või faksi teel numbril 6 256 200 hiljemalt 9. märtsiks 2005. a. Täpsemat teavet saab telefonidel 6 256 177 ja 6 256 275.

Tööpakkumise number
#61195