Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #139870

Taimetervise osakonna vanemspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- osakonna dokumendihaldus (sh. dokumentide vormistamine, registreerimine, edastamine);
- koosolekute ettevalmistamine ja protokollimine;
- koolituste, seminaride jt projektide korraldamise assisteerimine;
- osakonnas teabe liikumise korraldamine.

Ootused kandidaadile

- vanust vähemalt 21 aastat;
- kõrgharidust põllumajanduse või bioloogia valdkonnas;
- eesti keele oskust kõrgtasemel;
- inglise keele valdamist kesktasemel kõnes ja kirjas;
- head arvuti kasutamise oskust;
- vastutusvõimet ja koostöövalmidust;
- täpsust ja korrektsust;
- üldisi teadmisi riigiasutuse töökorraldusest;
- loogilist mõtlemis- ja analüüsivõimet;
- pingetaluvust ning tähelepanu jaotamise võimet.

Ettevõte pakub

- väärtuslikke töökogemusi ja võimalusi täiendkoolitusteks;
- töökohta arenevas ja positiivses meeskonnas;
- kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda;
- „Avaliku teenistuse seadusest” tulenevaid soodustusi.

Lisainfo

Palume saata avaldus ja CV Põllumajandusministeeriumile aadressil Lai 39/41, 15056 Tallinn, personaliosakonna e-posti aadressile konkurss[at]agri.ee või faksi teel 6256 200 hiljemalt 22. veebruariks 2008. a. Täpsemat teavet saab telefonidel 625 215 ja 6256 256.

Tööpakkumise number
#139870

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
22. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
5. veebruar 2008

Põllumajandusministeerium tegutseb Vabariigi Valitsuse 30. juuli 2004.a määruse nr 264 "Põllumajandusministeeriumi põhimäärus" alusel.
Ministeeriumi tegevuse eesmärk on luua tingimused Eesti maaelu, põllu- ja kalamajanduse jätkusuutlikuks ja mitmekesiseks arenguks, tagada ohutu ja nõuetekohane toit ja sööt ning hea loomatervise ja -kaitse ning taimetervise ja -kaitse alane olukord maaelu-, põllumajandus- ja kalanduspoliitika väljatöötamise, elluviimise ja tulemuste hindamise ning toiduohutuse, loomatervise ja -kaitse ning taimetervise ja -kaitse nõuete väljatöötamise ja rakendamise korraldamise kaudu.

Vaata rohkem