Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195596

Taimetervise osakonna taimekaitse büroo peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • taimekaitsevahendi ja väetise valdkonna õigusaktide eelnõude väljatöötamises osalemine;
  • Euroopa Komisjoni sellealase õigusloome ja teabe läbitöötamine ning osalemine toiduahela komitee ja väetise seadustöögrupi töös;
  • koostöö tegemine siseriiklike ja rahvusvaheliste asutuste ja ettevõtetega ning teabe vahendamine;
  • vajalike analüüside koostamine ja ettepanekute väljatöötamine valdkonna töö parandamiseks.

Ootused kandidaadile

  • vanus vähemalt 21 aastat;
  • kõrgharidus (eelistatult põllumajanduse, keemia, bioloogia erialal);
  • eesti keele valdamine kõrgtasemel ja ühe võõrkeele (soovitavalt inglise keel) oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;
  • suhtlemis- ja esinemisoskus;
  • arvuti kasutamise oskus;
  • algatusvõime ja iseseisvus;
  • orienteeritus meeskonnatööle;
  • loov ja eesmärgipärane mõtlemine, otsustus- ja vastutusvõime kohustuste õigeaegseks ja täpseks täitmiseks;
  • pingetaluvus ning tähelepanu jaotamise võime.

Kandideerimisel tulevad kasuks teadmised agronoomia ja agrokeemia valdkonnast.

Ettevõte pakub

  • võimalust eneseteostuseks;
  • huvitavat ja väljakutseid esitavat tööd;
  • tööd meeldivas kollektiivis;

Lisainfo

Avaldus ja CV esitada Põllumajandusministeeriumi personaliosakonda aadressil Lai 39/41, 15056 Tallinn; elektroonilisel aadressil konkurss(at)agri.ee või faksi teel numbril 6 256 200 hiljemalt 10. maiks 2010. a. Täpsemat teavet saab telefonidel 6 256 215 Urve Anter ja 6 256 502 Evelin Hillep

Tööpakkumise number
#195596