Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27992

Taimetervise ja mikrobioloogia laboratooriumi juhataja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • taimetervise ja mikrobioloogia labori töö korraldamine ja planeerimine
  • kvaliteedialase tegevuse koordineerimine
  • ringtestides osalemise organiseerimine ja uute metoodikate esitamine
  • labori esindamine erialastel nõupidamistel

Ootused kandidaadile

  • bioloogia või biotehnoloogia alane kõrgharidus
  • süvateadmised molekulaarbioloogiast ja molekulaardiagnostikast
  • teaduskraadi olemasolu (M.sc., Ph.D.)
  • inglise keele valdamine kõnes ja kirjas
  • kollektiivi juhtimise kogemus
  • arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

  • enesearendamise võimalusi
  • töösuhtekindlust
  • tööd huvitavas valdkonnas

Tööpakkumise number
#27992