Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #242299

TAIMEKAITSEVAHENDITE TOOTEJUHT

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 19. oktoober 2011
Kuulutus aegub: 7. november 2011

Töö kirjeldus

  • taimekaitsevahendite ostu- ja müügimahtude planeerimine koostöös müügiosakonnaga
  • tooteportfelli kujundamine ja kaasajastamine vastavalt vajadusele ja turunõudlusele, hinnakujunduse väljatöötamine
  • suhtlemine olemasolevate koostööpartneritega ja uute partnerite leidmine, ostulepingute sõlmimine
  • müügimeeskonna koolitamine ja klientide nõustamine taimekaitsevahendite kasutamisel
  • osalemine arendusprojektides ja oma valdkonna kampaaniate korraldamises koos turundusosakonnaga

Ootused kandidaadile

  • omad põllumajanduslikku kõrgharidust ja töökogemust ostuvaldkonnas
  • oled huvitatud mitmekülgsest ja suhtlemist võimaldavast tööst, sealjuures oskad oma tööd planeerida, oled aktiivne, tulemustele ja meeskonnatööle orienteeritud, omad võimet avatult ja tulemuslikult läbirääkimisi pidada
  • kõneled vabalt inglise keelt, kasuks tuleb vene keele oskus
  • omad B-kategooria autojuhilube ja oled valmis liikuvaks tööks

  • huvitavat tööd ja eneseteostamise võimalust arenevas ettevõttes
  • energilist ja professionaalset meeskonda
  • korralikku töötasu ja tulemusliku töö tegemiseks häid töövahendeid
  • koolitusi, ühisüritusi, kaasaegset töökeskkonda meie kontorites

Lisainfo

Kontor töötajale lähimas tootmisüksuses või müügikeskuses.

Täiendav info: juhataja Jyrki Virtanen, tel. 510 0760

Tööpakkumise number
#242299

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. november 2011
Kuulutus sisestati:
19. oktoober 2011

Farm Plant Eesti AS on Scandinavian Farmers AB ja Yara AB tütarettevõte Eestis. Farm Plant tegeleb loomasöötade tootmise ja müügiga; mineraalväetiste, taimekaitsevahendite, seemnete ja põllumajandustarvikute müügiga, põllukultuuride kokkuostu ja turustamisega. Farm Plant Eesti AS on suurim jõusöödatootja Eestis ja kuulub kolme suurema väetise– ja taimekaitsemüüja hulka. FPE-le kuuluvad tootmisüksused Viljandis, Elvas ja Türil. Lisaks kuus kaubanduskeskust asukohaga Rakvere, Jüri, Mäeküla, Tartu, Viljandi, Võru, mis pakuvad laia tootevalikut põllupidajatele. Lisainfo internetis www.farmplant.ee.

Vaata rohkem