Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #221280

Taimekaitse osakonna PEASPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Taimekaitse osakonna peaspetsialisti ametikoha eesmärk on taimekaitsevahendite ja nende toimeainete toksikoloogilistest omadustest tuleneva terviseohtlikkuse hindamine ning hindamisaruannete koostamine.

Peaspetsialisti peamised tööülesanded:

  • taimekaitsevahendite turule lubamisel nende toimeainete terviseohtlikkuse hindamine
  • taimekaitsevahendite ümberhindamisel nende terviseohtlikkuse hindamine
  • osalemine rahvusvaheliste töögruppide ja komisjonide töös

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus, soovitavalt keemia või bioloogia alal
  • taimekaitsevahendite valdkonda reguleerivate ja järelevalve tagamisega seonduvate õigusaktide tundmine
  • eesti keele oskus kõrgtasemel
  • heal tasemel inglise keele ja arvutikasutamise oskus
  • hea analüüsi- ja üldistusvõime ning tulemustele orienteeritus
  • aktiivne ja vastutustundlik suhtumine töösse ning hea suhtlusoskus ja koostöövõime
  • kasuks tuleb eelneb töökogemus avalikus sektoris või ametikoha tööülesannetega seotud valdkonnas

Omalt poolt pakume nüüdisaegseid töötingimusi, erialast täiendkoolitust ja avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi.

Lisainfo

Töökoht asub Sakus.

Tööpakkumise number
#221280

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
27. märts 2011
Kuulutus sisestati:
7. märts 2011

Põllumajandusamet on Põllumajandusministeeriumi valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, kellel on juhtimisfunktsioon ning kes teeb riiklikku järelevalvet ja kohaldab riiklikku sundi maaparanduse, taimekaitse, taimetervise, sordikaitse, seemne ja taimse paljundusmaterjali, mahepõllumajanduse, geneetiliselt muundatud põllukultuuri käitlemise, väetiste ning aiandustoodete valdkonnas seaduses ettenähtud alustel ja ulatuses.

Vaata rohkem