Värsked tööpakkumised

Taimede paigutajad

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 226459

Tööpakkumise number

226459

Töö kirjeldus

1 nädalaks taimede paigutajaid Laagri aianduskeskuse müügiplatsile, töö välistingimustes, E-R 0900-2000

Nõudmised kandidaadile

meesterahvast, eesti keele oskus, rõõmsameelsus, valmisolek füüsiliseks tööks välitingimustes

Ettevõte pakub

tööd tunnitasu alusel

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
osaline tööaeg, lepinguline või hooajatöö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
27. aprill 2011
Brutopalk:
3.79 EUR kuus

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut
erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame
tuhandetel proffessionaalidel erinevatel erialadel tööd leida. Tegutseme Soomes, Rootsis, Eestis, Hispaanias ning Rumeenias. VMP – Tööelu jõuvaru