Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52990

Taignategija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • taigna valmistamine tooraine doseerimisest taigna kallutamiseni tootmisliinile

Ootused kandidaadile

  • keskharidus
  • hea füüsiline vastupidavus
  • kohusetundlikkus ja soov ennast arendada

KASUKS TULEB:
  • eelnev pagaritööstuses töötamise kogemus
  • erialane haridus
  • kehtiva tervisetõendi olemasolu

Ettevõte pakub

  • väljaõpet kohapeal
  • huvitavat tööd pidevalt arenevas organisatsioonis

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV märgusõnaga "Taignategija" aadressil Kadaka tee 76a, 12618 Tallinn või e-mailile: cv@leibur.ee

Tööpakkumise number
#52990