Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57589

Tähtajalise lepinguga projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesandeks on kaitseväele vajaliku erivarustuse ja teenuste hankimine, järgides EL riigihangete direktiivides ja riigihangete seaduses ettenähtud tingimusi.

Ootused kandidaadile

  • riigihangete läbiviimise alane töökogemus ja põhjalikud teadmised riigihangete läbiviimisest
  • eesti ja inglise keele oskus kõrgtasemel
  • juriidiline, avaliku halduse või majanduse alane kõrgharidus
  • hea suhtlemisoskus, sh oskus pidada läbirääkimisi ja saavutada kokkuleppeid
  • iseseisvus ja otsustusvõime

Kasuks tuleb:
  • teiste võõrkeelte oskus (soome, saksa, prantsuse)
  • riigisaladusele juurdepääsu loa omamine

  • huvitavat ja kogemusterohket tööd tähtajalise lepingu alusel
  • töötulemustele vastavat töötasu
  • võimalusi töötada kodukontori süsteemis

Tööpakkumise number
#57589