Värsked tööpakkumised

Tähtajaline töö - pakkija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 378789

Tööpakkumise number

378789

Töö kirjeldus

Ripplaeprofiilide vastuvõtmine liinilt ja toodete pakkimine.
Töö on kergesti õpitav, vajalik füüsiline vastupidavus.
Pakume tööd perioodiks 11.mai -30.august 2015

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame:

  • kohusetundlikku töösse suhtumist;
  • tööajast kinnipidamist.

Ettevõte pakub

  • ajutist tööd 11.05-30.08.2015
  • väga head olme- ja töökeskkonda - puhas, soe ja hästi varustatud töökoht, kaasaegsed funktsionaalsed olmeruumid;
  • vahetustega tööd E-R 7.00-15.30 ja 15.30-00.00
  • tasuta transporti Tallinna kesklinnast Lasnamäe kaudu tööle ja tagasi.

Lisainfo

Töökoht asub aadressil Maardu, Vana-Narva mnt 30/1. CV koos motivatsioonikirjaga saata läbi CV-keskuse või aadressile personal(ät)favor.ee

Kandideerida saab ainult CV saatmisega!

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
30. mai 2015
Kuulutus sisestati:
30. aprill 2015
Brutopalk:
700.00 - 750.00 €/kuu

AS Favor on 1990.a. asutatud õhukese lehtmetalli töötlemisega tegelev ettevõte, kus töötab üle 150 inimese. Ettevõttes on 3 ärisuunda. CutCenter on spetsialiseerunud lehtmetalli müügile, meilt on võimalik tellida terasmaterjali rullide, lehtede või ribarullide kujul. Metaform pakub erinevaid õhukese lehtmetalli töötlemis- ja koostamisteenuseid: laserlõikus, stantsimine, painutus, keevitus, koostamine ja pulbervärvimine. Profiline toodab sisevaheseinte ja – lagede ehituseks teraskarkassi ning alumiiniumist ripplagesid. Üle poole oma toodangust ekspordime oma ala juhtivatele ettevõtetele Euroopa Liidus. Favoril on ISO 9001 ja 14001 serfifikaadid ning ettevõtet on tunnustatud mitmete ettevõtlusauhindadega. Meie tootmine asub kaasaegsetes tootmishoonetes.