Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176272

Tagalaülem

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* varustuse ja teeninduse tagamine logistilise toetuse kaudu maleva allüksustele ja eriorganisatsioonidele antud ülesannete täitmiseks;
* varustuse sh. relvastuse arvestamise ja ladustamise/hoidmise korraldamine ja kontrollimine;
* infrastruktuuri haldamise korraldamine, jooksvate remontide koordineerimine ja uusehitiste järelvalves osalemine;
* transpordivahendite korrasoleku (hooldus, remont, ülevaatused) ning vedude koordineerimine;
* tagala vastutusala eelarve planeerimine, järgimineja aruandlus;
* tagalaalase väljaõppe/koolituse planeerimine, koordineerimine ja läbiviimine.

Ametikoha auaste kapten.

Ootused kandidaadile

Kandidaadi reaalne auaste peab olema vähemalt leitnant.

* vähemalt sõjaväelise kõrghariduse I aste (logistika suunal) või erialane kõrgharidus, diplomiõpe;
* eesti keele oskus kõrgtasemel;
* ühe võõrkeele (inglise, saksa) oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;
* erialase seadusandluse tundmine;
* arvuti kasutamise oskus;
* B- kategooria juhiload;
* võimeline sooritama kaitseväe füüsilise testi vähemalt 190 punkti tasemele.

Nõuded kogemusele
* vähemalt 4 aastat teenistust kaitseväes, millest vähemalt 1 aasta logistika korraldamise kogemust või vähemalt 4 aastat logistika korraldamist tsiviilis.

Isikuomadused
* algatus-, organiseerimis-, otsustus- ja vastutusvõime;
* analüüsimisoskus ja hea pingetaluvus;
* meeskonnatööoskus, tasakaalukus ja usaldusväärsus.

Kasuks tuleb
* teise võõrkeele oskus kesktasemel;
* C – kategooria juhiload;
* Kaitseliidu liikmelisus ja eelnev töökogemus militaarsüsteemis.

Ettevõte pakub

* arenguvõimalusi ja täiendõpet;
* kaasaegseid teenistustingimusi,töövahendeid ja –tehnikat;
* tegevteenistuslepinguga kaasnevaid soodustusi (õppelaenu põhiosa tagasimaksmine, puhkus alates 35 kalendripäevast jne).

Lisainfo

Töö asukoht: Viljandi, Sakala Malev

Tööpakkumise number
#176272
Tagalaülem