Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #221819

Tagalaülem

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Maleva tagalateenistuse korraldamine;
  • Logistilise toetuse planeerimine ja elluviimine;
  • Maleva relvastusalase töö korraldamine;
  • Maleva poolt planeeritud ja läbiviidavate õppuste ning muude väljaõpeürituste tagalatoetuse korraldamine ja plaanitu elluviimise korraldamine.

Ootused kandidaadile

  • 18-48 aastane Eesti Vabariigi kodanik
  • Laitmatu taust
  • Sõjaväelise kõrghariduse II aste või erialane (majandus- või logistikaalane) kõrgharidus ja lisaks sõjaline täiendkoolitus
  • Vähemalt viieaastane teenistuskogemus nooremohvitseri ametikohal
  • Eesti keele oskus kõrgtasemel
  • Inglise keele oskus suhtlustasemel koos ametialase sõnavara valdamisega
  • Soovitav reaalne auaste leitnant, kapten või major
  • Väga head juhtimisalased teadmised ja oskused, oskus planeerida tööprotsessi ja alluvate tööd
  • Väga hea suhtlemisoskus, sealhulgas oskus korraldada koostööd avalike huvide elluviimisel ja suhelda avalikkusega
  • Arvutiprogrammide ja andmekogude käsitsemise oskus (sh MS Word ja MS Powerpoint tundmine lõppkasutaja tasemel)
  • Majandusalased teadmised, sealhulgas turumajanduse üldpõhimõtete, avaliku sektori majandustegevuse ja eelarve kujundamise põhimõtete tundmine
  • Kaitseliidu tegevusvaldkonna ja seda reguleerivate õigusaktide ning asjaajamiskorra põhjalik tundmine

Ettevõte pakub

  • Arenguvõimalusi ja täiendõpet
  • Kaasaegseid teenistustingimusi,töövahendeid ja –tehnikat
  • Tegevteenistuslepinguga kaasnevaid soodustusi (nt puhkus alates 35 kalendripäevast jne)

Tööpakkumise number
#221819

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 1100 €/kuus
Kuulutus aegub:
10. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
10. märts 2011

KAITSELIIT on kaitsejõudude osa, Kaitseministeeriumi valitsemisalas tegutsev vabatahtlik, sõjaväeliselt korraldatud, relvi valdav ning sõjaväeliste harjutustega tegelev riigikaitseorganisatsioon, mis täidab temale Kaitseliidu seadusega ja selle alusel pandud ülesandeid.

Vaata rohkem

Tagalaülem