Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #298246

Tagalaülem

CVKeskus.ee klient
Jõgevamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

AMETIKOHA EESMÄRK
Maleva tagalateenistuse korraldamine, kogu logistilise tagamise planeerimine ja elluviimine ning maleva relvastusalase töö korraldamine.

TEENISTUSÜLESANDED
- Korraldab maleva kogu tagalaalast tegevust;
- Planeerib maleva poolt läbiviidavate õppuste ja muude väljaõpeürituste tagalatoetuse ja
korraldab plaanitu elluviimise;
- Vastutab varustuse eeskirjadepärase kasutamise, hoidmise ja hooldamise eest malevas;
- Vastutab tagalaalaste eeskirjade, juhendite ja normdokumentide täitmise eest malevas;
- Koostab varustuse taotlused ja esitab Kaitseliidu Peastaabile;
- Kontrollib ja peab varustuse arvestust malevas vastavalt ettenähtud normdokumentidele;
- Vastutab keskkonnakaitse, tööohutuse ja tuleohutuse meetmete rakendamise eest malevas;
- Korraldab maleva kinnisvara haldamist;
- Planeerib maleva tervishoiu ja meditsiinialast tegevust;
- Osaleb malevale püstitatud sõjaaja ülesannete täitmise planeerimisel;
- Korraldab tagalaalast väljaõpet koostöös Kaitseliidu Peastaabi tagalakeskusega ja Kaitseliidu kooliga;
- Koostab ja esitab tagalaalased aruanded Kaitseliidu Peastaabile.

Ootused kandidaadile

Nõuded haridusele
- sõjaväelise kõrghariduse II aste või erialane (majandus- või logistikaalane) kõrgharidus ja lisaks sõjaline täiendkoolitus (pataljoni tase, kaitseväe logistika).

Nõuded kogemusele
- vähemalt viieaastane teenistuskogemus nooremohvitseri ametikohal (sh. soovitavalt kolmeaastane teenistus väeosa staabi tagalasektsioonis).

Nõuded teadmistele ja oskustele
- Kaitseliidu tegevusvaldkonna ja seda reguleerivate õigusaktide ning asjaajamiskorra põhjalik tundmine;
- väga head juhtimisalased teadmised ja oskused, sealhulgas erinevate juhtimisteooriate ja juhtimisprintsiipide hea tundmine ja praktilise rakendamise oskus, oskus planeerida tööprotsessi ja alluvate tööd;
- väga hea suhtlemisoskus, sealhulgas oskus korraldada koostööd avalike huvide elluviimisel ja suhelda avalikkusega;
- eesti keele oskus kõrgtasemel;
- inglise keele oskus suhtlustasemel koos ametialase sõnavara valdamisega;
- ametikohal vajalike arvutiprogrammide ja andmekogude käsitsemise oskus (sh MS Word, MS Exceli ja MS PowerPoint tundmine lõppkasutaja tasemel);
- kaitseväe ja Kaitseliidu logistikavaldkonda reguleerivate õigusaktide väga hea tundmine;
- ametikohal nõutavad majandusalased teadmised, sealhulgas turumajanduse üldpõhimõtete, avaliku sektori majandustegevuse ja eelarve kujundamise põhimõtete tundmine.

Riigisaladusele juurdepääsuluba tasemega "salajane".

Ettevõte pakub

- arenguvõimalusi ja täiendõpet;
- kaasaegseid teenistustingimusi, töövahendeid ja –tehnikat;
- tegevteenistuslepinguga kaasnevaid soodustusi;
- sportimisvõimalusi

Tööpakkumise number
#298246

Asukoht:
Jõgevamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
7. märts 2013
Kuulutus sisestati:
7. veebruar 2013
Lisainfo palga kohta:
Palgaaste K11, millele lisandub auastmetasu.

KAITSELIIT on kaitsejõudude osa, Kaitseministeeriumi valitsemisalas tegutsev vabatahtlik, sõjaväeliselt korraldatud, relvi valdav ning sõjaväeliste harjutustega tegelev riigikaitseorganisatsioon, mis täidab temale Kaitseliidu seadusega ja selle alusel pandud ülesandeid.

Vaata rohkem

Tagalaülem