Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #171743

Taastusraviarst

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Patsientide ambulatoorne vastuvõtt- taastusraviprotseduuride määramine.

Ootused kandidaadile

- Arsti kutse;
- Registreeritud Tervishoiuametis taastusravi ja füsiaatria erialal ( võib- olla ka füsiaatria ja taastusravi eriala resident)

Ettevõte pakub

- Konkurentsivõimelist palka
- Paindlikkust tööajakava koostamisel
- Toredaid kolleege ja kaasaegset töökeskkonda
- Vajadusel sõidukulude hüvitamist
- Erialast täiendkoolitust

Lisainfo

Asukoht: Paide linn
Töö tüüp: osaline tööaeg , töötaja
Täpne info: Kersti Krais, telefon 38 50356, 5222465

Tööpakkumise number
#171743

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 112 €/tunnis
Kuulutus aegub:
30. jaanuar 2009
Kuulutus sisestati:
30. detsember 2008

AS Järvamaa Haigla on kiiresti arenev tervishoiuorganisatsioon, mille eesmärgiks on pakkuda
kvaliteetset tervishoiuteenust Järvamaal.
Asume Paide linnas ja siin töötab 300 inimest.
Haiglas on erakorralise meditsiini osakond, sünnitusosakond, kirurgia osakond,
siseosakond, lasteosakond, taastusravi osakond, õendusabi keskus, radioloogiateenistus, labor, apteek ja ambulatoorse eriarstiabiüksus

Vaata rohkem