Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #308274

Taastusravi osakonna füsioterapeudi abiline

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Taastusravi protseduuride teostamine.
Vajadus kahele abilise kohale: vesiravi (veealune duššmassaaž) teostaja ja kompleksravi (soolaravi, külmaravi, valgusravi) teostaja.
Vastutab oma tööruumide ja töövahendite korrashoiu eest.
Jälgib, et töökohad oleks varustatud igapäevatööks vajalike vahenditega
Jälgib protseduuride aegadest ja kvaliteedist kinnipidamist
Suhtub heaperemehelikult tema kasutuses olevatesse vahenditesse

Ootused kandidaadile

Väga head suhtlemisoskust
Head kliendikäitumist
Meeskonnatöö oskust
Kohusetundlikkust
Pingetaluvus ja probleemide lahendamise oskust
Eesti ja vene keele oskust

Ettevõte pakub

Töökat meeskonda
Suhtlemist paljude erinevate patsientide-klientidega
Saada oma töökohustuste täitmiseks vajalikku tööalast koolitust tööandja kulul, vastavalt kehtestatud koolitussüsteemile
35- kalendripäevast puhkust

Lisainfo

Väljaõpe kohapeal

Tööpakkumise number
#308274

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 2.3 €/tunnis
Kuulutus aegub:
26. mai 2013
Kuulutus sisestati:
17. mai 2013

Sihtasutus Pärnu Haigla on Pärnumaa ja osaliselt ka Lääne- , Saare– ja Hiiumaa elanikke teenindav keskhaigla, mis osutab ööpäevaringset ambulatoorset ja statsionaarset eriarstiabi. 2005.a. valmis uus ja moodne haiglahoone Ristiku tn. 1, kus on tagatud kaasaegsed töötingimused. Pärnu haigla on Pärnumaa suurim tööandja, kus töötab üle 1000 inimese.

Vaata rohkem