Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670126

Taastusarst, neuroloog

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Haapsalu
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 30. september 2020
Kuulutus aegub:29. oktoober 2020

Töö kirjeldus

patsiendi seisundi hindamine ja jälgimine raviperioodi vältel;
vajaliku ravi määramine;
patsiendi ja tema lähedaste nõustamine.

Ootused kandidaadile

  • erialane haridus (taastusravi ja füsiaatria või neuroloogia);
  • väga hea suhtlemisoskus;
  • väga hea meeskonnatööoskus;
  • neuroloogilise taastusravi ja rehabilitatsiooni valdkonna tundmine;
  • kasuks tuleb hea vene ja inglise keele oskus.

Ootame oma meeskonda arsti, kes, sõltumata erialast, on valmis igakülgselt kaasa mõtlema HNRK patsientide taastumise toetamisele varasest toimetulekuhäire tekkimisest kuni pikaajalise hakkamasaamise toetamiseni.

huvitavat tööd professionaalses ja sõbralikus meeskonnas; paindlikke töötamise võimalusi; eneseteostuse võimalusi; kaasatust teenuste arendamisse; häid emotsioone.

Tööpakkumise number
#670126

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
30. september 2020

Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus on taastusravihaigla, mis on spetsialiseerunud eelkõige neuroloogiliste, aga ka tugi-liikumiselundkonna probleemidega laste ja täiskasvanute abistamisele.
Ravitöö toimub neljas suuremas kliinilises valdkonnas:
• laste taastusravi ja rehabilitatsioon
• tugi-liikumiselundkonna taastusravi ja rehabilitatsioon
• seljaajukahjustusega patsientide taastusravi ja rehabilitatsioon
• peaajukahjustusega patsientide taastusravi ja rehabilitatsioon

Vaata rohkem