Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126951

Taarapunkti spetsialist kaubapaigutaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kaupade väljapanek müügisaalis
- taara vastuvõtuseadmetest plekkpurkide kottide tühjendamine
- tšekilindi kontroll ja vajadusel vahetamine
- taara kogumiskastide tühjendamine ja pesemine
- täis kastide ja kottide äravedu tagaruumist estakaadile
- taaraauto tellimine
- tarvikute tellimine
- taara kogumisseadmete puhastamine
- ees- ja hoiuruumide koristamine ja pesemine

Ootused kandidaadile

- hea koostöö- ja suhtlemisoskus
- aus, kohusetundlik ja korrektne
- väga hea rutiinitaluvus
- kliendisõbralik

- mitmekesist ja huvitavat tööd juhtivas jaekaubandusettevõttes
- erialast täiendkoolitust
- häid töötingimusi
- sõbralikku ja toetavat meeskond
- võimalust töötada kooli kõrvalt

Lisainfo

Töökoha asukoht: PÕHJA, NURMENUKU Rimi supermarket

Tööpakkumise number
#126951