Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #156366

Taarapesija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* kaupadega väljastatavate kastide pesu suurtes vannides

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on:
* täisealine;
* tugeva tervisega;
* talub füüsilist koormust niiskes keskkonnas;
* on korrektne ja kohusetundlik

Ettevõte pakub

* stabiilset töösuhet
* kaasaegset töökeskkonda
* sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Töö on graafiku alusel esmaspäevast reedeni hommiku- või õhtupoolses vahetuses. Hommikune vahetus 6.00-14.00, õhtune 14.00 - 22.00.

Tööpakkumise number
#156366

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
25. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
25. juuni 2008
Lisainfo palga kohta:
netopalk 4500.- krooni

Eesti kapitalil põhinev toidutööstuskontsern PERE, kuhu kuuluvad tuntumatest ettevõtetest
Pere Leib Tootmine, Lihameister ja Werol Tehased, ootab oma sõbralikku meeskonda töökat ja tublit taarapesijat.

Vaata rohkem

Taarapesija