Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #432513

Taaraoperaator

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Taara vastuvõtmine ja koguste kontroll
  • Taara paigutamine ja ladustamine lattu
  • Taara ettevalmistamine, komplekteerimine ja väljastamine
  • Taara koguste arvestuse pidamine, süsteemi sisestamine
  • Taarakastide ettevalmistamine taara pesuks
  • Taaralao korrashoiu eest vastutamine

Ootused kandidaadile

  • Süsteemsus, järjekindlus
  • Hea tervis ja füüsiline vorm
  • Julgus teha vastutusrikast tööd
  • Arvutikasutamise oskus tavakasutaja tasemel
  • Puhtuse ja korraarmastus
  • Hea pingetaluvus
  • Oskus ja tahe töötada meeskonnas
  • Hea eesti keele oskus; vene keele oskus tuleb kasuks

  • Töökohta arenevas ettevõttes, augustis valmivas uues taarapesu majas
  • Uusi ja kaaasaegseid töövahendeid, - seadmeid
  • Töötulemustest sõltuvat ja konkurentsivõimelist töötasu
  • Ametialast väljaõpet kohapeal
  • Toetavat meeskonda

Tööpakkumise number
#432513

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. august 2016
Kuulutus sisestati:
21. juuli 2016

AS Nõo Lihatööstus kuulub Eesti suuremate toiduainetööstusettevõtete hulka ning baseerub täielikult Eesti erakapitalil. Ettevõtte tooteportfelli kuulub üle 300 erineva toote, mis on mõeldud nii koduturule, kui ka ekspordiks Baltikumi, Soome ja Venemaale. AS Nõo Lihatööstuse kaubamärk Nõo Lihavürst osutab kvaliteetsele ja tervislikule toodangule, mis on saavutatud eelistatult eestimaise ja tänapäevase tehnoloogia kasutamisega.

Vaata rohkem