Värsked tööpakkumised

Taaralao komplekteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 625797

Tööpakkumise number

625797

Firma nimi peidetud Taaralao komplekteerija

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on saabuvate kaubakastide ja –aluste vastuvõtmine, sorteerimine ja väljastamine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame kandideerima inimest, kellel on valmidus töötada graafiku alusel nii päevasel kui öisel ajal.

Meie pakume kohapealset väljaõpet, igakuist kindlat sissetulekut, kaasaegseid ja mugavaid tööriideid ning –jalatseid ja soodsaid sportimisvõimalusi. Sind ootavad ja abistavad sõbralikud ja toetavad töökaaslased.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
3. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
4. november 2019

AS Balbiino on 100% Eesti kapitalil põhinev NG Investeeringud gruppi kuuluv ettevõte, mille põhitegevuseks on jäätise tootmine ja müük ning sügavkülmutatud toodete vahendus.
Balbiino tuntumad kaubamärgid on Onu Eskimo, Balbiino Classic, Vanilla Ninja, Raks, Smuutike ja Härmavili.
Ainsa Baltikumi jäätisetootjana omab Balbiino jäätisetootmine rangeimate toiduohutusnõuete täitmisele ja stabiilsele kvaliteedile viitavat rahvusvahelist BRC (British Retail Consortium) sertifikaati.