Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #692114

Taaraautomaadi operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Taaraautomaadi korrashoid

Pakendite sorteerimine

Seadmete puhastus

Обслуживание пункта приема тары

Сортировка пакетов

Чистка оборудования

Ootused kandidaadile

Valmisolek graafikuga tööks - 2 tööl, 2 vaba

Töö aeg vahemikus 8.00-20.00

Töö sobib ka pensionärile

Время работы: сменная работа по графику с 8.00 до 20.00

2 дня работы, 2 дня отдыха

Подходит также для пенсионеров

Ettevõte pakub

Töötasu 3,48€ / tund (bruto)

3,48 евро в час (брутто)

Tööpakkumise number
#692114

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 3.48 €/tunnis
Kuulutus aegub:
21. aprill 2021
Kuulutus sisestati:
22. märts 2021

P.A.K. on asutatud 2006. aastal eesmärgiga viia tagatisrahaga kaetud joogipakendite – klaaspudelite, plastpudelite ja metallpurkide – kogumise, arvestamise ja töötlemise automaatide üle-eestiline võrgustik ühtsesse logistilisse süsteemi.

Täna müüme, rendime, hooldame ja remondime erinevaid masinaid ja seadmeid: taaraautomaate, presse ja purusteid, iseteenindusega autopesulate seadmeid ja tarvikuid ning rahakäitlusseadmeid. Soovi korral varustame ka tarvikute ja materjalidega.

Vaata rohkem