Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #217596

Taani keelne tehniline klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

klientide professionaalne, sõbralik ja kiire teenindamine telefoni ja maili teel

Nõudmised kandidaadile

väga hea Taani keele oskus nii kõnes kui ka kirjas
Windows operatsioonisüsteemi ja enam kasutatud operatsioonisüsteemide tundmine
tehniline taiplikkus
hea õppimisvõime
hea suhtlemisoskus
sobivus meeskonnatööks
täpsus ja korrektsus

Ettevõte pakub

põhipalka ja töötulemustest sõltuvat preemiat
sõbralikku meeskonda
täistööaega
tasuta koolitust
tööd arenevas ja laienevas organisatsioonis

Tööpakkumise number
#217596

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
21. jaanuar 2011

H1 communication Estonia OÛ on rootsi aktsiaseltsi tütarfirma(H1 Communication AB), mis tegutseb klienditeeninduslahenduste pakkujana. Me pakume laiaulatuslikku teenuste valikut: lisamüüki, müügi säilitamist, klienditeenindust, tehnilist tuge samuti kõnede haldamisteenust.H1 eesmärgiks on saada põhjamaade juhtivaks ettevõtteks kõnekeskuste valdkonnas. See saab toimuma läbi isikupärase filosoofia, unikaalsete meetodite ja tehnika kaudu, mis alati on tulevikku suunatud. Selliste plaanidega toome me maailma oma klientideni suurenenud kasumi, majandusliku kasulikkusse ja kõrge kvaliteedi näol. H1-s on tugevad kliendisuhted, kompetents ning kultuur, mis on märk kivikindlast ettevõtlusest.

Vaata rohkem