Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #307546

T R A N S P O R T T Ö Ö L I N E

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kauba transport kohvikusse
Kauba vastuvõtt, laoruumi koristus
Kohviku hooldus- ja korrashoiutööde teostamine
Välikohviku mööbli väljapanek hommikul ja kokkupanek õhtuti
Ettekandjate abistamine

Ootused kandidaadile

Hea füüsiline vorm
Ausus, töökus, positiivne eluhoiak, ajaline täpsus.
B-kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

Kindlat tööd
Toredat kollektiivi
Kindlat töötasu
Tööd huvitavas asukohas edukas ettevõttes!

Lisainfo

Kandideerimisel palume kindlasti esitada ka kaaskirja.

Tööpakkumise number
#307546

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
13. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
13. mai 2013
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

Kohvik vanalinnas Tallinnas Taani kuninga aias linnamüüril ja tornides.
Lisaks toitlustamisele tegeleb kohvik ka kunstiürituste korraldamisega.

Vaata rohkem