Värsked tööpakkumised

T e l e f o n i - k ü s i t l e j a

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 147439

Tööpakkumise number

147439

Töö kirjeldus

- Sa töötad telefoni ja arvutiga meie kontoris Tallinna vanalinnas
- Sa helistad ette antud telefoni-andmebaasis olevatele inimestele
- Sa viid telefoni teel läbi intervjuu vastavalt ette antud küsimustikule
- Sa töötad eesti ja/või vene keeles

Nõudmised kandidaadile

- eesti keele oskus suhtlemistasandil
- vene keele oskus suhtlemistasandil
- arvuti oskus igapäevakasutaja tasemel (peamiselt interneti kasutamise ning trükkimise oskus)
- soov töötada paindliku graafiku alusel - peamiselt õhtuti ja nädalavahetustel

- firmasisest arenguvõimalust - hetkel vajame küsitlejate tiimijuhti - hea töö ning küsitlustöö põhimõtete tundmise puhul võimalus koheseks edutamiseks! Võimalus huvi korral liikuda ka edasi klienditeenindajaks.
- pakume töökoormust vastavalt kokkuleppele, töö sobib hästi lisaraha teenimiseks kooli või teise töö kõrvalt.
- motiveeriv töötasusüsteem vastavalt tulemusele (tunnitasu + tükitasu)
- Asume Tallinna kesklinnas Aia tänaval, turvaline tulla ja minna – ühistransport on ainult mõne sammu kaugusel!

Lisainfo

Kui oled positiivse ellusuhtumisega, valmis väljakutseteks ja soovid pühenduda suhtlemisele, ootame Sind kiiresti kandideerima!
Lisaküsimuste korral võta julgelt ühendust!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
20. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
9. aprill 2008
Brutopalk:
Alates 40 kuni 70 EEK tunnis
Lisainfo palga kohta:
vastavalt töötulemustele

Baltcom on juhtiv kõnekeskuse teenuste pakkuja Eestis.
Ühe suure tegevusvaldkonnana viime telefoni teel läbi erinevaid turu-uuringute ning telemarketingi projekte.