Värsked tööpakkumised

Сварщик

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 237945

Tööpakkumise number

237945

Töö kirjeldus

erinevate metallkonstruktsioonide keevitamine/ сварка различных металлоконструкций

Nõudmised kandidaadile

- täpsust ja kohusetundlikkust / точности и ответственности
-eelnevat töökogemus vähemalt 2 aastat / опыт работы как минимум 2 года
- kehtiv sertifikaat (111 pr) / действующий сертификат (111 процедура)
- vene keele oskus/ знание русского языка

Ettevõte pakub

- kaasaegset töökeskkonda/ современные условия труда
- huvitavat, pingelist ning väljakutseid pakkuvat tööd meeskonnas/ интересную и напряжённую работу в команде
- arenemisvõimalust / возможность развития
- konkurentsivõimelist töötasu/ конкурентоспособную зарплату

Lisainfo

Ühendust võetakse ainult sobivate kandidaatidega!/ свяжемся только с подходящими кандидатами

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
29. september 2011
Kuulutus sisestati:
29. august 2011

Laevade komplekssed remondi- ja hooldustööd ekslpuatatsiooni käigus(laadimistööde ajal või ülesõidul ühest sadamast teise) või plaaniliste seisakute ja remonditöödeajal.
Весь спектр технического обслуживания и ремонта судов без вывода их из эксплуатации (во время грузовых операций или на переходах из одного порта в другой), а также в период отстоев или проведения плановых ремонтных работ.