Värsked tööpakkumised

Сварщик

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 235348

Tööpakkumise number

235348

Töö kirjeldus

erinevate metallkonstruktsioonide keevitamine/ сварка различных металлоконструкций

Nõudmised kandidaadile

kandiaadilt eeldame/от кандидата ожидаем :
- täpsust ja kohusetundlikkust/ точности и ответственности
- erialane haridus (keevitaja)/ профессионального образования(сварщик)
- pulbertraadiga keevitamise oskus/ умение варить порошковой проволокой
- laeasendis keevitamise oskus/ умение варить в потолочном положении
- vene keele oskus/ знание русского языка

Ettevõte pakub

- kaasaegset töökeskkonda/ современные условия труда
- huvitavat, pingelist ning väljakutseid pakkuvat tööd meeskonnas/ интересную и напряжённую работу в команде
- arenemisvõimalust / возможность развития
- konkurentsivõimelist töötasu/ конкурентоспособную зарплату

Lisainfo

Ühendust võetakse ainult sobivate kandidaatidega!/ свяжемся только с подходящими кандидатами

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. august 2011
Kuulutus sisestati:
4. august 2011

Firma tegeleb metallkonstruktsioonide ja ehitusdetailide valmistamisega