https://www.cvkeskus.ee/501480

Данная вакансия архивирована

Посмотрите новые вакансии в Вашей области!

Новые вакансии
Номер вакансии #501480

Сварщик - сборщик /Keevitaja-koostaja

Клиент CVKeskus.ee
Финляндия
Объявление истекло

Описание работы

Амбициозная команда ищет в свой коллектив сварщиков и сборщиков технологических трубопроводов. Для выполнения работ на территории Финляндии.

 Убедительная просьба! Людям с алкогольной зависимостью не беспокоить!!! Не тратьте  наше и своё время!

Ambitsioosne meeskond otsib oma kollektiivi keevitajaid ja tehniliste veesõlmede koostajaid töötamiseks Soome territooriumil

Palve isikutel alkoholi probleemiga mitte tülitada! Ärge raisake enda ja meie aega!


Требования к кандидату

1. Мотивация

 2. Умение выполнять работу как в команде так и индивидуально ,умение читать чертежи (изометрию для сборщиков ).

3. Карточки безопасности и огневых работ.

4. Сварщикам сертификаты 141 /111 Материал: черная труба от 3мм ,нержавейка от 2 мм.

5. Опыт работы от 3 лет.

6. Знание Английского и Финского приветствуется.

Kandidaadilt ootame1. Motivatsiooni. 2.Oskust töötada nii meeskonnas kui üksinda ja oskust lugeda jooniseid 3. Tööohutus kaarti ja tuletöö kaarti 4. Keevitajatelt sertifikaati 141/111.   Materjalid millega tuleb töötada on toru 3mm ja roostevaba alates 2mm.  5. Töökogemust alates 3 aastast. 6. Inglise keele ja soome keele oskus on teretulnud.


Фирма предлагает

С нашей стороны предлагаем

1.Конкурентную зарплату (выплачивается каждые 2 недели)2.Проживания за счёт работодателя.3.Компенсация поездок от места проживания до места работы в Финляндии.4.Компенсация билетов на паром Таллинн - Хельсинки один раз в месяц.5.Возможность карьерного роста.

Omalt poolt pakume: 1.konkurentisvõimelist palka( mis makstakse välja iga kahe nädala tagant 2.elamist firma kulul. 3.tööle sõitmise kompensatioon ajutisest elukohast Soomes kuni töökohani.4. Tallinn Helsingi praami pileti kompenseerimine kord kuus 5. Karjääri võimalust


Tööpakkumise number
#501480
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Сварщик - сборщик /Keevitaja-koostaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!