Värsked tööpakkumised

Сварщик

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 599999

Tööpakkumise number

599999

Firma nimi peidetud Сварщик

Töö kirjeldus

Описание работы:
* полуавтоматическая сварка металлоконструкций 135 MIG / MAG
* подготовка сварочных работ
* контроль качества своей работы и правильное оформление производственной документации

Nõudmised kandidaadile

Требования к кандидату:
* предыдущий опыт сварочных работ (TIG, MIG / MAG) и профессиональная компетентность
* умение читать технические чертежи и знание металлообработкe
* добросовестностое выполнение своей работы в указанные сроки
* независимость и инициативность в работе
* владение эстонским и русским языками на уровне общения

Ettevõte pakub

Мы предлагаем вам:
* обучение на месте
* современная рабочая среда и инструменты
* работа в постоянно развивающейся международной компании
* конкурентоспособная заработная плата
* дружный коллектив

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
26. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
28. mai 2019
Brutopalk:
Alates 8.5 kuni 12 EUR tunnis

AIM Production on Tallinna lähedal (Jüri Tehnopark) asuv kiiresti arenev lehtmetall allhanketöid teostav ettevõte, kes on spetsialiseerunud roostevabast terasest ja alumiiniumist koostude valmistamisele.
Meie lõppklientide hulka kuuluvad sellised maalilmas tuntud suurfirmad nagu Vestas, Metso, ABB ja teised.
Kui otsid arenguvõimalusi hästi motiveeritud meeskonnas ja tahad olla ise oma töökeskonna loomise juures, siis allolev töökoht on just sulle.