Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #226262

SUVINE ADMINISTRAATOR

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- klientide korrektne teenindamine ja nõustamine
- info jagamine
- lisateenuste müük

Ootused kandidaadile

- soome ja inglise keele oskus suhtlustasandil
- kasuks tuleb vene keele oskus
- suhtlemis- ja teenindusvalmidus
- vastutustundlikkus ja korrektsus, kiirus ja täpsus töös arvuti ja sularahaga
- soovitavalt töökogemus administraatori või klienditeenindajana

Ettevõte pakub

- tööd edukas ja arenevas ettevõttes
- stabiilset ja kindlat töötasu
- sõbralikku töökollektiivi

Tööpakkumise number
#226262