Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #99903

Suveürituste turvatöötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses suveürituste hooajaga võtame tööle rõõmsameelseid ja nooruslikke TURVA -ja VALVETÖÖTAJAID.

Ootused kandidaadile

* Vanus vähemalt 19 aastat
* EV kodanik või alalist elamisluba omav isik
* eesti- ja vene keele oskus

Kasuks tuleb:
* turvatöötaja tunnistuse olemasolu
* varasem töökogemus

Ettevõte pakub

* huvitavat ja rutiinivaba tööd
* palju uusi tuttavaid
* nooruslikku töökollektiivi
* head palka kindlal kuupäeval
* tasuta koolitust
* tasuta treenimisvõimalusi
* võimalust valida endale sobiv tööaeg

Lisainfo

Soovijatel palume tulla tööpäeviti kella 10:00st kuni 16:00ni aadressile Ravi 2/Tatari 43, Tallinn. Kaasa palume võtta isikuttõendav dokument ja haridusttõendav dokument või selle koopia.

Tööpakkumise number
#99903

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
19. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
19. märts 2007

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem