Värsked tööpakkumised

Suvetöö noortele pesumajas

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 433782

Tööpakkumise number

433782

Töö kirjeldus

Pakume tööd kaasaegses pesumajas Männikul. Palju töökohti!

Eelnev töökogemus ei ole oluline. Väljaõpe kohapeal!
4 päeva tööl 2 vaba( vastavalt graafikule võib ka Laup, Pühap tööpäev olla)

Peamiseks tööülesandeks linade laadimine kalandrisse, pakkimine.
Töö toimub seistes.

Nõudmised kandidaadile

Soov teha tööd
17+

Kaasaegseid töötingimusi, huvitavat kogemust, konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

Facebook konto: Baltic Prostaff

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline või hooajatöö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
12. august 2016
Kuulutus sisestati:
1. august 2016
Brutopalk:
Alates 4 EUR tunnis

Tegeleme personalirendi ja -otsinguga. Aitame ettevõtetel leida sobivad töötajad.