Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #339182

SUVETELLER

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • klientide kiire ja korrektne teenindamine ning nõustamine
  • rahatähtede õigsuse kontrollimine
  • sularaha ost-müük, vahetamine
  • maksevahendusteenuste müük ja teostamine
  • muude toodete ja teenuste tutvustamine ja müük
  • kliendilepingute sõlmimine, dokumentatsiooni kontroll ja arhiveerimine

Ootused kandidaadile

  • eelnev teenindusalane töökogemus
  • head matemaatilised võimed ja oskus peast arvutada
  • ausus, korrektsus ja kohusetundlikkus
  • hea arvuti kasutamise oskus
  • väga hea eesti keele oskus
  • hea inglise - ja vene keele oskus suhtlustasandil
  • hea suhtlemisoskus
  • positiivne ellusuhtumine ja rõõmus meel
  • täpsus ja koostöövalmidus
  • valmisolek vahetustega tööks
  • hea pingetaluvus, avatus ja julgus
  • orienteeritus kõrgetasemelisele klienditeenindusele ja soov, et iga klient lahkuks kontorist naeratades

Ettevõte pakub

  • väljaõpet
  • positiivset töökeskkonda
  • noort töökollektiivi
  • paindlikku vahetustega tööd
  • vastutusrikast tööd arenevas ja edukas ettevõttes
  • väga head töötasu
  • sügisest osalise tööajaga töötamise võimalust

Lisainfo

  • Kasuks tuleb kõrgharidus või omandamisel kõrgharidus

Tööpakkumise number
#339182

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
30. aprill 2014
Kuulutus sisestati:
16. aprill 2014

AS Eurex Capital on Eesti kapitalil põhinev kontsern, mis alustas oma tegevust aastal 1999. Peamisteks tegevusaladeks on välisvaluuta ost-müük, sularaha siirdamine ja maksevahendusteenuste pakkumine. Eurexile on väljastatud "Makseasutuse" tegevusluba, mille järelvalvet teostab Finantsinspektsioon.
Paindliku ja personaalse teenindusega oleme 15 aasta jooksul valuuta- ja makseteenuste turul võitnud tuhandete klientide usalduse. Eurexi ärikultuuri põhiväärtused on:
*ausus;
*uuenduslikkus;
*professionaalsus;
*kvaliteet.
Meie kontorites, mis asuvad nii Eesti suuremates linnades kui ka Riias, saab parimate kurssidega osta ja müüa ligi 50 erinevat valuutat ning kasutada erinevaid makseteenuseid.

Vaata rohkem

SUVETELLER