Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60427

Suveteller

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • pangaoperatsioonide teostamine,
  • klientide nõustamine ning nende probleemidele paindlike lahenduste leidmine,
  • klientidele aktiivne pangateenuste pakkumine ja osutamine.

Ootused kandidaadile

  • valmisolekut täiskoormusega tööks graafiku alusel,
  • positiivset ellusuhtumist ja pingetaluvust,
  • tahet töötada klienditeenindajana, soovi klienti aidata ja nõustada,
  • head kuulamis- ja eneseväljendusoskust,
  • täpsust, kiirust, korrektsust ja vastutustundlikkust,
  • vene keele oskust suhtlustasandil,

Kasuks tulevad:
  • klienditeenindajana töötamise kogemus,
  • sularahaga töötamise kogemus,
  • majandus-, pangandus-, või finantsalase hariduse omandamine.

  • tööd, mis pakub Sulle võimalust end arendada ja proovile panna ning ühtlasi sooritada oma koolipraktikat,
  • põhjalikku väljaõpet telleri kvalifikatsiooni omandamiseks erinevates õppeklassides alates märtsist,
  • parimatele võimalust jääda Hansapanka tööle.

Lisainfo

Kui soovid suveks Hansapanka tööle tulla, palume Sul hiljemalt 30. aprillil täita suvetelleri konkursi personaliankeet meie kodulehel www.hansa.ee > Tule tööle> Vabad töökohad> Käimasolevad konkursid Suveteller.

Tööpakkumise number
#60427
Suveteller