Värsked tööpakkumised

Suveteller

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 173388

Tööpakkumise number

173388

Töö kirjeldus

Meie kliendid ootavad Sinult:
• sõbralikku, kiiret ja professionaalset klienditeenindust;
• nõu andmist ja ootustele vastavate lahenduste pakkumist;
• pangatoodete ja teenuste aktiivset tutvustamist ja müüki.

Nõudmised kandidaadile

Suvetellerilt ootame:
• kõrgharidust või selle omandamist;
• väga head eesti keele oskust kõnes;
• vene keele ja inglise keele oskust suhtlustasandil;
• väga head suhtlemisoskust ning soovitavalt eelnevat klienditeenindusalast kogemust;
• pingetaluvust ja oskust oma aega efektiivselt juhtida;
• orienteeritust koostööle ning valmisolekut aktiivseks meeskonnatööks.

Meie tiimi tellerid on:
• ausad, avatud ja professionaalsed;
• proaktiivsed, eesmärgipärased ja koostöövalmid tegutsejad;
• vastutustundlikud ja korrektsed, kiired ja täpsed töös arvuti ja sularahaga;
• õpihimulised, huvitatud töö- ja majandusalaste teadmiste täiendamisest ja enese arendamisest.

• oma ala ekspertide tiimi toetust väljaõppeks ja professionaal suse kasvuks ;
• selgeid sihte ja väärtusi, kuhu koostöös klientidega püüelda;
• häid töötingimusi;
• täielikku väljaõpet.

Lisainfo

Konkursil osalemiseks palume Sul hiljemalt 17. veebruaril saata oma CV koos täpsustusega, millise kontori suvetelleriks soovid kandideerida, läbi CV Keskuse keskkonna või täita personaliankeet Swedbanki koduleheküljel www.swedbank.ee > Swedbankist > Tulge tööle > Kõik töökuulutused > Suveteller

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, praktika
Kuulutus aegub:
17. veebruar 2009
Kuulutus sisestati:
3. veebruar 2009

Sulle meeldib pakkuda klientidele Eesti parimat klienditeenindust? Tule suveks kogemusi koguma, kandideeri suvetelleriks!

Pakume Sulle tõsist väljakutset märtsist-augusti lõpuni meie Iidla, Jõhvi ja Narva kontorites.