2023-08-23 14:48:55

Suveperioodi Kontori Assistent

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Ootame oma tiimiga liituma särasilmset ja tegusat kontorihaldjat, kelle hooleks usaldame meie ettevõtte kontori heaolu ja igapäevase toimumise. Kontorihaldja eesmärgiks on kolleegide abistamine, kontoritöö korraldamine ja igakülgne toreda ja positiivse õhkkonna loomine.

Sinu peamised ülesanded on sissetuleva posti ja meilide töötlemine, bürootarvete tellimine, reisikorraldus, õigeaegse info liikumise tagamine, koosolekuruumide korrashoid ja kingituste/lillede tellimine. Lisaks tuleb Sul vastutada kontori efektiivse toimimise eest, sealhulgas võtta vastu külalisi ja neid vajadusel juhendada. 

Ootused kandidaadile

Ootame liituma inimest, kellel on loomuomaselt hea “perenaisesilm”. Kedagi, kes märkab ise, mida tarvis teha ja hoiab kontori üldilme puhta ja ilusana. Suurepärasel kandidaadil võiks olla paindlik suhtumine ja valmisolek rõõmuga vastu võtta eriilmelisi ülesandeid. Isikuomadustelt peame vajalikuks puhtuse ja korraarmastust, organiseeritust ja korrektsust, samas loomingulisust ja rõõmsameelsust. Ootame Sinult suhtlustasandil eesti ja inglise keele oskust. Varasem töökogemus kontori assistendina ei ole nõutud.

Ettevõte pakub

Oleme rahvusvaheline, innovatiivne ja elamusi väärtustav ettevõte ning teeme alati endast parima, et toetada isiklikku kasvu ning arengut. Pakume kiiret väljaõpet, rohkelt võimalusi eneseteostuseks ning seisame hea oma iga meeskonnaliikme potentsiaali täielikuks avamiseks. Meil on palju ühisüritusi ja elamusi, et luua meeskondade vahel hea koostöö, tugev sünergia ja arendada positiivset töökultuuri.