Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61494

Suvemüügimees

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide nõustamine ja teenindamine müügisaalis;
kauba vastuvõtmine, müügiks ettevalmistamine ja väljapanek müügisaali.

Ootused kandidaadile

Valmisolek täiskoormusega tööks graafiku alusel;
positiivne ellusuhtumine ja hea pingetaluvus;
soov klientidega suhelda;
hea suhtlemis- ja väljendusoskus.

Ettevõte pakub

Võimalust töötada kiiresti arenevas organisatsioonis;
kaasaegset töökeskkonda;
konkurentisvõimelist põhipalka ja tulemustest sõltuvat tulemuspalka;
sõbralikku ja tulemustele orienteeritud meeskonda.

Lisainfo

Kandideerima ootame kohusetundlikke ja töökaid noori, kes on kevadest sügiseni valmis pühenduma müügitööle.

KASUKS TULEB:
Klienditeenindajana töötamise kogemus.

Tööpakkumise number
#61494

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. märts 2006
Kuulutus sisestati:
6. märts 2006

on kiiresti arenev, suurima müügipinna ja valikuga ning kaasaegse kontseptsiooniga ehitus-, kodu- ja aiakaupade jae - ja hulgimüügiga tegelev kauplusekett.

Vaata rohkem