https://www.cvkeskus.ee/67433

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67433

Suveks noor fotograaf

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ehitiste pildistamine
  • Fotode andmebaasi lisamine


Ootused kandidaadile

  • Elementaarseid teadmisi fotograafias
  • Hea (digi) fotoaparaadi olemasolu
  • Arvutikasutamise elementaarne oskus
  • Iseseisva töö oskus


Ettevõte pakub

võimalust osaleda huvitavas projektis ja head teenistust suveks


Tööpakkumise number
#67433
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Suveks noor fotograaf
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!