Värsked tööpakkumised

SUVEKS kirjakandja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 153475

Tööpakkumise number

153475

Töö kirjeldus

• AS Eesti Posti klientide teenindamine
• posti sorteerimine ning kliendini toimetamine

Nõudmised kandidaadile

• head suhtlemisoskust
• eesti- ja vene keele valdamist suhtlemistasandil
• vähemalt põhiharidust
• valmisolekut pingeliseks tööks

Ettevõte pakub

• sõbralikku kollektiivi
• tööd kodu lähedal
• sotsiaalseid garantiisid
• sportimisvõimalusi

Lisainfo

Kirjakandjana saab tööd:

Paldiski postkontoris ajavahemikul 19.05-30.09

Loo postkontoris ajavahemikul 30.06-08.07

Kuressaare postkontoris ajavahemikul 02.06-30.08

Pärnu postkontoris ajavahemikul 02.06-30.08

Priisle postkontoris ajavahemikul 30.06-30.08 (vanus alates 18.a)

Märjamaa postkontoris ajavahemikul 02.08-30.08 (vanus alates 18.a)

Haapsalu postkontoris ajavahemikul 02.06-30.08 (vanus alates 18.a)

Suure-Jaani postkontoris ajavahemikul 16.05-30.08 (vanus alates 18.a)

Rakvere postkontoris ajavahemikul 02.06-30.08 (vanus alates 18.a)

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
27. mai 2008

Eesti Post on sajandite taha ulatuva ajalooga teenindusettevõte kaasaegses postiäris. Kiiresti areneva ettevõttena pakume parimaid lahendusi saadetiste kohaletoimetamisel olenemata kohast ning ajast. Meie klientideks on paljud ettevõtted, aga ka kõik Eesti inimesed.