Värsked tööpakkumised

Suvekohviku teenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 424384

Tööpakkumise number

424384

Töö kirjeldus

Tallinna Bussijaama kohvikul on au tuua teieni uus ja lahe Suvekohvik!
Sul on võimalus alustada suvehooaega koos meiega inimeste keskel. Kui sa ei karda suhtlemist ja naudid positiivseid müügitulemusi, siis oled just sina õige vajutama KANDIDEERI nuppu.

Sinu tööpäeva sisustavad maitsavad saiakesed, kuumad kohvijoogid, mõnusad ampsud, müügiplatsi korrashoid ja loomulikult Parimad Kliendid!

Nõudmised kandidaadile

Lööd kindlasti läbi ja võid saada isegi kuulsaks, kui:

  • müüd meie tooteid armastuse ja naeratusega;
  • vanust vähemalt 18a.
  • suudad luua häid suhteid klientidega
  • suhtled vabalt, võõrkeeled tulevad kasuks;
  • ei armasta liigset passimist;
  • soovid töötada ``pikka ja lühikest nädalat``;
  • oskad oma tasu välja teenida;

Hooajatööd suveks ja sobivusel jätkata meie tiimiga edaspidigi;
Naerusuiseid kolleege;
Uute toodete degustatsioone;
Põnevaid üritusi.
Palka 3,50 neto

TÖÖD SAAB KOHE !
Helista ja küsi lisa tel 530 52 078

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata oma CV koos palgasooviga e-postile tkohvik(ät)tkohvik.ee või kasutada nuppu "Soovin kandideerida".

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
18. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
20. mai 2016
Brutopalk:
Alates 3.65 €/tunnis

T Kohvik asub uuenenud Tallinna bussijaamas, aadressil Lastekodu 46.
Oleme avatud kõikidel nädalapäevadel ja pakume oma klientidele mitmekesist hommiku-, lõuna- ja õhtusööki. Iga päev pakume päevapraade, erinevaid tellimusroogi ning kaasa ostmiseks Takeaway tooteid.

Lisaks müüme kohvikus käsitööna valminud saiakesi, magustoite, salateid, võileibu ning loomulikult ei puudu valikust ka maitsev kohv ja kohvijoogid. T Kohvik on sobiv koht kiireks einestamiseks ja edasi liikumiseks.