Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #222799

Suveabiline

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Suveabilise tööülesanneteks on lao korrashoid, elektrimaterjalide müük ja kaupade väljastamine

Ootused kandidaadile

Tööülesannete edukaks täitmiseks peaksid omama tehnilisi teadmisi elektrimaterjalidest, õppima kiiresti uut tarkvara tundma, valdama eesti keelt.
Abiline peaks olema aktiivne suhtleja, kiire õppija ning sõbralik meeskonnatöötaja.

Pakume erinevaid tööülesandeid, klientidega suhtlemis kogemust. Lisaks on võimalik sooritada ettevõttes praktika.
Tasu kokkuleppel.

Lisainfo

Töökoht asub Pärnus, kontor on avatud E-R 8-17. Lisainfo osakonnajuhilt Kalev Koppel 44 30 541

Tööpakkumise number
#222799

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
praktika või hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
31. märts 2011
Kuulutus sisestati:
21. märts 2011

OÜ Elektroskandia Baltics on juhtiv elektrimaterjalide hulgimüüja Baltikumis. Rahvusvaheliselt tuntud Rexeli kontserni osana on meie eesmärk olla oma klientidele ja tarnijatele usaldusväärne ja kindel partner.
Elektroskandia klientideks on peamiselt suurenergeetika- ja elektriinstallatsiooniettevõtted, tootjad ja edasimüüjad, tarnijaiks kvaliteetkaubamärke esindavad firmad. Meie kliendid saavad just nende jaoks õige toote alati õigel ajal ja õige hinnaga.
Elektroskandias töötab 85 inimest kuues müügiesinduses: Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis, Riias ja Vilniuses.

Vaata rohkem

Suveabiline