Värsked tööpakkumised

Suveabiline Pärnu JYSKi Kaubamajaka Keskuses

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 420169

Tööpakkumise number

420169

Töö kirjeldus

- sõbraliku ja abistava klienditeeninduse osutamine;
- kaupade väljapanek vastavalt müügikontseptsioonile;
- aktiivne müük ja lisamüük;
- kaupluse müügisaali ja lao korrashoid.

Nõudmised kandidaadile

- on huvitatud sisekujundusest, meeldivad tooted, mida JYSKis müüakse;
- meeldib teenindada kliente ja aidata inimesi;
- peab lugu puhtusest ja korrast;
- eelistab aktiivset ja liikuvat tööd
- julgus suhelda;
- aus, kohusetundlik.

Ettevõte pakub

- Töökohta alates 01 juunist 2016.a.
- Sõbralikku ja toetavat meeskonda;
- Parimatele hooajalistele töötajatele ettevõttes jätkamise võimalus tähtajatu töölepinguga.
- Töökohta rahvusvahelises organisatsioonis.

Lisainfo

Seoses töömahu suurenemisega, võtame tööle hooajalisi töötajaid tähtajalise töölepinguga.

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
24. mai 2016
Kuulutus sisestati:
25. aprill 2016

JYSK on rahvusvaheline ettevõte, mis tegutseb 32 riigis. Ettevõttes tervikuna töötab ligikaudu 14 000 töötajat. JYSK Linnen´n Furniture on Eestis tegutsenud
alates 2002. aastast ning hetkel on JYSK´il Eestis 9 kauplust, nendest 4 Tallinnas, 2 Tartus, 1 Pärnus, 1 Narvas ning e-pood. Eesti üksuses töötab keskmiselt 170 töötajat. Pakume oma klientidele laia valikut kodukaupu konkurentsivõimeliste hindadega. Põhitegevuseks on madratsite, mööbli, voodipesu, käterätikute, suletekkide, patjade ja muude kodukaupade müük.