Suveabiline / Nooremteenindaja
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #520859

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Suveabilise peamine tööülesanne on teenindajate abistamine:

  • toitude terrassile viimine,
  • mustade nõude nõudepessu viimine,
  • poleerimine,
  • laua katmine ja koristamine
ja teised lihtsamad ülesanded.

Ootused kandidaadile

  • abivalmidus
  • füüsiline vastupidavus ja kiirus
  • hoolikus
  • iseseisev mõtlemine ja tegutsemisoskus
  • kohusetunne ja täpsus
  • vanust vähemalt 17 aastat

Omalt poolt pakume võimalust saada oma esimene teenindusalane töökogemus edukas ja kiiresti arenevas toitlustusettevõttes. Koolitame Sind ise välja ning on võimalus ka meie grupiteenindajate meeskonnaga ühineda.
Meie juures juba igav ei hakka!

Tööpakkumise number
#520859

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele, töö sobib noortele vanuses 13-17
Brutopalk: 3.5 - 4.5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
28. märts 2018
Kuulutus sisestati:
27. veebruar 2018

OÜ Honeywell haldab restorane Maikrahv ja Turg ning kohvik-restorani Vana Toomas, mis kõik asuvad Tallinna vanalinnas. Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda unustamatu maitseelamus ja suurepärane teenindus meeldivas õhkkonnas.

Vaata rohkem