Värsked tööpakkumised

Suveabiline (finantsteenusekeskus)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 583398

Tööpakkumise number

583398

Firma nimi peidetud Suveabiline (finantsteenusekeskus)

Töö kirjeldus

Sinu peamiseks ülesandeks on ostu-, müügi- või pangatehingute tiimis
igapäevatöö toetamine. Töö sisuks on raamatupidamiskannete tegemine,
andmete käsitlemine ja kontroll.

Nõudmised kandidaadile

Me ootame Sult huvi tundmist raamatupidamise ja uute programmide
õppimise vastu. Sul on hea inglise keele oskus (soome, rootsi või mõne
muu skandinaavia keele oskus tuleb kasuks) ning oled osav arvutikasutaja.
Oled avatud ja abivalmis ning töös kiire, täpne ja kohusetundlik.

Omalt poolt pakume Sulle uusi teadmisi, väärtuslikku töökogemust
kaasaegses ja edukas rahvusvahelises ettevõttes ning mugavat kontorit
Ülemiste Citys. Meie toetav ja abivalmis meeskond aitab Sind uute
tööoskuste omandamisel. Pakume sügisperioodini tähtajalist töölepingut,
vastastikusel sobivusel on võimalus jätkata tähtajatu lepinguga.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või praktika, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
18. märts 2019
Kuulutus sisestati:
5. märts 2019

Fortum on juhtiv puhta energia ettevõte. Me pakume klientidele elektrit, soojust, jahutust ning nutikaid lahendusi ressursitõhususe parendamiseks. Me tahame kaasata oma kliente ja ühiskonda panustama muutustesse puhtama maailma heaks.
Fortumi finantsteenusekeskus Tallinnas osutab kontserni ettevõtetele raamatupidamis-, maksundus- ja palgaarvestuse teenust.