Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #700740

SUVEABILINE CIRCLE K TEENINDUSJAAMA (KEILA)

CVKeskus.ee klient
Keila, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tule aita meil:
-klientidele meelde tuletada maski kandmise ja distansti hoidmise kohustust,
-kaupa vastu võtta ja ka riiulitele ladustada,
-tooteriiuleid korrastada,
-müügisaali, õueala ja tualette korras hoida.

Ootused kandidaadile

Ootame, et suhtled vabalt eesti keeles. Hea oleks, kui mõistad ka pisut vene keelt.Vajalik on kehtiv toidukäitleja tervisetõend.

Ettevõte pakub

Meie poolt on:
-juhendamine, et tunneksid end tööd tehes kindlalt,
-sõbralikud ja toetavad kolleegid,
-kindel töökoht lisaraha teenimiseks,
-võimalus ise oma töögraafik koostada.

Tööpakkumise number
#700740

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
16. mai 2021
Kuulutus sisestati:
4. mai 2021

Manpower on üks tunnustatumaid personaliettevõtteid maailmas. Meil on üle 70 aasta rahvusvahelist kogemust töötajate värbamise ja renditeenuste alal. Me hoolime inimestest ja sellest, mis rolli mängib töö nende elus. Alates 2004. aastast oleme Eestis aidanud inimestel leida nende elu- ja tööstiiliga sobiva ametikoha. Kui sa alles sisened tööturule, otsid uusi väljakutseid või planeerid karjäärimuutust –meie Manpoweris oskame aidata. Unistuste töö leidmine on SINU võimuses.

Vaata rohkem