Värsked tööpakkumised

Suurpuhastustööde puhastusteenindaja Tallinnasse

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 237559

Tööpakkumise number

237559

Töö kirjeldus

Suurpuhastustööde puhastusteenindaja peamiseks ülesanneteks on:
- puhastus- ja haljastustööde teostamine;
- põrandakatete eritöötlused;
- akende ja fassaadide pesu;
- suurpuhastustööd;
- kvaliteetse teenuse tagamine.

Nõudmised kandidaadile

- valmisolek töötada graafiku alusel ööpäeva ringselt;
- ausus ja väga hea eesti keele oskus;
- hea pingetaluvus;
- valmisolekut meeskonnatööks;
- B-kategooria sõiduki juhtimise õigus ja kogemus.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- aktiivset kaasalöömist ettevõtte arengus;
- kaasaegseid töövahendeid ja -tingimusi;
- tulemustel põhinevat tasu;
- koolitust ning võimalust ennast tööalaselt täiendada.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. september 2011
Kuulutus sisestati:
25. august 2011

SOL Eesti on rahvusvahelisse kontserni kuuluv kinnisvarahooldus ja -puhastusteenuseid pakkuv ettevõte. Meie edufaktorid on kõrge kvaliteet ja kliendi rahulolu, ettevõtlik vaim nagu ka asjatundlik ja osalev personal. SOL-i juhtimispõhimõtted rõhutavad loovust, vabadust, vastutust ja soovi oma töös õnnestuda.
SOL annab Eestis tööd keskmiselt 1400 inimesele.